E-book "Jak (nie) mówić po niemiecku?" - Arbeitsbuch + Kursbuch + Klucz Odpowiedzi + Nagranie Live - Pakiet Silber

Boisz się prowadzić konwersacje po niemiecku?

Dlatego stworzyłam dla Ciebie e-book: „Jak nie mówić po niemiecku?”, w którym znajdziesz skrojoną na miarę dawkę praktycznej wiedzy, abyś stopniowo czuł(a) się pewniej prowadząc dialog w języku naszych zachodnich sąsiadów.

W Kursbuch i Arbeitsbuch „Jak nie mówić po niemiecku?” znajdziesz przykłady rażących błędów, które zaburzają swobodną komunikację po niemiecku. Dlatego, iż zdaję sobie sprawę, że gramatyka niemiecka nie jest łatwa i często problematyczna, stworzyłam materiały w takiej formie, aby łatwo było Ci je zrozumieć i zastosować w praktyce od zaraz. Pracując z nimi dowiesz się, na co zwracać uwagę budując wypowiedź ustną, aby nie popełniać błędów językowych.

89,00

(1 opinia klienta)

1 opinia dla E-book “Jak (nie) mówić po niemiecku?” – Arbeitsbuch + Kursbuch + Klucz Odpowiedzi + Nagranie Live – Pakiet Silber

  1. Rafał Trzeciak (zweryfikowany)

    Nowa odsłona nowego produktu. Idelane na podróż w pociągu czy w drodze do pracy. Można, oderwać się, na chwilę od monitora czy też telefonu. Mając wydrukowaną wersję e-booka można w każdej chwili do niej zajrzeć i przypomnieć sobie popełniane błędy.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Możesz lubić także…

Przewiń do góry